Спальня Ромбо - наповнить Вашу кімнату гармонією і тишею.
МатеріалиКорпус: Артвуд світлий (ДСП).
Фасади: Артвуд світлий + Білий (ДСП)
У вартість комплекту входить:
- 2сп ліжко (спальне місце 1,6 м*2,0 м) без каркаса і матраца
- шафа 4Д (4-х дверна)
- дзеркало
- комод
- тумба нічна (2шт)
Комплект можна змінювати за Вашим бажанням, замінити позиції на ті, які потрібні саме Вам!!!
Ціна на спальню Ромбо, грн:

Зверніть увагу! До ліжка треба замовляти каркас під матрац та матрац окремо!
Елементи спальні Ромбо:

- 1. Комод 6Ш
- 2. Комод 3Ш+3Ш
- 3. Тумба
- 4. Люстро
- 5. Шафа 6Д
- 6. Шафа 4Д
- 7/8. Ліжко 2СП (без каркасу та матрацу)
Матеріал м'якої частини узголів'я - тканина
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Зеркало | 1 шт |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 206 см |
| Ширина кровати | 165 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 110 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 180 см |
| Глубина шкафа | 60 см |
| Высота шкафа | 220 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 50 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 117 см |
| Высота зеркала | 90 см |
Информация для заказа
- Цена: 29 415 ₴

