Розмір стільця Джастін:
- Висота: 840 мм;
- Глибина: 500 мм;
- Ширина: 460 мм.
Колір - сірий, гірчичний, аквамарин, бузковий, пісочний, оливковий, чорний, синій, зелений
Каркас - Дерево Бук+Метал
Основа сидіння: Фанера гнутоклеєна+велюр.
Коробка по 4шт.
Увага! Ціна вказана за 1 шт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 460 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 840 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 404 ₴










