Рубік здатний виконувати роль пуфа, а в розкладеному вигляді стає затишним ліжком. Крім того, диван оснащений трьома спеціальними подушками, які дозволяють зручно регулювати довжину спального місця.
Є ніша для речей.

Наповнення - пінополіуретан високої щільності
Трансформація - викочування


Розміри дивану Рубік:
- ширина - 100 см
- глибина - 82 см
- висота - 61 см
- спальне місце - 180*77 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Катунь |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 61 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 180 см |
| Ширина спального места | 77 см |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| Длина дивана | 100 |
| Глубина дивана | 82 |
Информация для заказа
- Цена: 7 193 ₴









