Диван Фенікс – розкішний прямий диван. Завдяки своїй просторій конструкції, він створює ідеальне місце для комфортного відпочинку всієї родини та приємного проведення часу з друзями.
Цей достатньо великий диван оснащений зручним відділенням для зберігання речей та двома м’якими подушками, які додають додатковий комфорт.
Диван Фенікс – це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, елегантність та функціональність у прямих диванах
Наповнення:
пружинні блоки, пінополіуретан високої щільності, несучі елементи каркаса виконані з натурального дерева
Механізм трансформації: Софа

Розміри, см:
- довжина - 222
- ширина - 78
- висота - 102
- глибина сидіння 76
- висота спинки від сидіння 50
- висота сидіння від підлоги 50 (33 у розкладеному стані)
- спальне місце - 189х152
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Катунь |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Ортопедические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Вид мягкой мебели | прямые диваны |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Возможность трансформации дивана в кровать | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 222 см |
| Глубина | 78 см |
| Высота с учетом спинки | 102 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Механизм трансформации спального места | Софа |
Информация для заказа
- Цена: 16 335 ₴




