Письмовий стіл Леон зручний для школярів і студентів.
Надійність столу Леон забезпечується потовщеною стільницею і якісними кріпленнями.
Столи ТМ "Пехотін" раціонально використовують простір, забезпечуючи, тим не менш, високий рівень комфорту. Різноманітність колірної гами задовольнить будь-який смак.
- Матеріал ― ДСП
- Колір ― антрацит, дуб сонома, бетон, білий, горіх, крафт, трюфель, венге, дуб тахо, кашемір


Розміри столу Леон:
- ширина ― 1200 мм
- висота ― 750 мм
- глибина ― 600 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 891 ₴





Відправка з 26 квітня 2026