Підкреслена вишуканість, цікавий дизайн, компактність - все це знайшло відображення в моделі Ліна. Витончені ніжки надають моделі легкість і стійкість.
Механізм трансформації - "єврокнижка". Наповнювач: дерево, ДВП, полотно неткане, пружинний блок, войлок (1000), пінополіуретан (ППУ), синтепон. Є ніша для білизни.
Розміри дивана Ліна:
- ширина - 192 см
- глибина - 92 см
- висота - 77 см
- спальне місце - 140х190 см
Вартість вказана за 0 категорію тканини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yudin |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 0 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 192 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота з урахуванням спинки | 77 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 520 ₴










Відправка з 29 травня 2026