Полиця-7
Колір: антрацит, дуб сонома, бетон, білий, горіх, крафт, трюфель, венге, дуб тахо, кашемір

Розміри Полиці-7:
- ширина - 1200 мм
- висота - 548 мм
- глибина - 250 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1200 мм |
| Глибина полиці | 250 мм |
| Висота полиці | 548 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 593 ₴






Відправка з 14 травня 2026