Полиця-9
Колір: антрацит, дуб сонома, бетон, білий, горіх, крафт, трюфель, венге, дуб тахо, кашемір

Розміри Полиці-9:
- ширина - 432 мм
- висота - 1345 мм
- глибина - 266 мм
- вага - 15 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 432 мм |
| Глибина стелажу | 266 мм |
| Висота стелажа | 1345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴






Відправка з 10 травня 2026