Полиця-10
Колір: антрацит, дуб сонома, бетон, білий, горіх, крафт, трюфель, венге, дуб тахо, кашемір.

Розміри Полиці-10:
- ширина - 800 мм
- висота - 1680 мм
- глибина - 316 мм
- вага - 46,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Глибина стелажу | 316 мм |
| Висота стелажа | 1680 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 835 ₴


Відправка з 14 травня 2026