Стильний, зручний та функціональний диван Клауд.
Надійний каркас, продумана конструкція, якісне наповнення та зносостійка тканина робить його ідеальним для щоденного використання.
За допомогою механізму, модель з легкістю розкладається у просторе спальне місце розміром 155 х 193 см.
Глибокі ніші для зберігання речей розташовані під сидінням дивану.


Габарити дивану Клауд:
- ширина 260 см;
- висота 72 см;
- глибина 105 см;
- висота сидіння 43 см;
- глибина сидіння 85 см;
- ширина сидіння 193 см;
- спальне місце 155 х 193 см
Ціна вказана за 4 кат. тканини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шик Галичина |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 4 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 72 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 193 см |
| Ширина спального місця | 155 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 260 |
| Глибина дивану | 105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 533 ₴









Відправка з 27 травня 2026