Флай – диван з унікальною конструкцією у нашій колекції прямих диванів.
Модель ніби парить у повітрі. Спереду дивану дві металеві ніжки. Але основну вагу бере на себе короб з фанери, який служить опорою. За рахунок цього, ми організували глибокі місткі ніші для речей.
Яскравий та стильний зовнішній вигляд, міцний каркас, чудові характеристики та безпечне наповнення, а також просторе спальне місце для комфортного відпочинку – основні переваги дивану Флай.

Гарантія на каркас 15 років.
Габарити дивану Флай:
- ширина - 252 см
- глибина - 106 см
- висота - 88 см
- висота сидіння - 45 см
- глибина сидіння - 85 см
- ширина сидіння - 195 см
- спальне місце - 160х195 см
Ціна вказана за 4 кат. тканини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шик Галичина |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 4 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 88 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 252 |
| Глибина дивану | 106 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 329 ₴





Відправка з 27 травня 2026