Диван Руді у скандинавському стилі.
Комфортний та функціональний.
Підходить для щоденного сну. Є ніша для зберігання речей.
Механізм розкладання тік-так (крокуючий).

Висота ніжок дозволяє використання роботів-пилососів.
Ідеальний варіант для квартир з підігрівом підлоги.
ЗАГАЛЬНІ ГАБАРИТИ:
- ширина - 234 см
- глибина - 108 см
- висота - 75 см
- глибина сидіння - 80 см
- ширина сидіння - 193 см
- висота сидіння - 47 см
- спальне місце - 193х150 см
Ціна вказана за 4 кат. тканини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шик Галичина |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Механізм трансформації спального місця | Тік-так (Пантограф) |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 4 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 193 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 234 |
| Глибина дивану | 108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 815 ₴



Відправка з 27 травня 2026