Диван Мартін - створений для комфортного відпочинку та для практичного використання.
Крім округлих ліній, широких зручних підлокітників та м’яких подушок, ми вирішили максимально використати задіяний простір диваном. Створили місткі ніші для зберігання речей, розташувавши їх під сидінням.
Що стосується функцій, вас спокусить той факт, що диван Мартін легко перетвориться на ліжко розміром 150х192 см.
Розміри дивану Мартін:
- Ширина 253 см
- Глибина 105 см
- Глибина сидіння 75 см
- Глибина сидіння до подушок 52 см
- Висота загальна по подушках 87см
- Висота сидіння 42 см
- Спальне місце 150х192
Ціна дивана вказана за 4 категорію тканини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шик Галичина |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 4 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 87 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 192 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 253 |
| Глибина дивану | 105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 481 ₴





Відправка з 27 травня 2026