Диван Романтік
Створений з турботою про Ваш затишок та комфортний відпочинок.
Модель зручна і надійна у використанні. Буде доречна в сучасному або класичному стилі інтер’єру.
Міцна дерев’яна конструкція, якісне наповнення, зносостійка тканина, Те, що треба!
Механізм трансформації книжка.
Габарити дивану Романтік:
- Ширина 240 см;
- Глибина 100 см;
- Висота 90 см;
- Висота сидіння 45 см;
- Спальне місце (см): 130х198
Габарити крісла Романтік:
- Ширина 95 см;
- Глибина 85 см;
- Висота 80 см;
- Висота сидіння 45 см;
- Глибина сидіння 51 см.
Ціна дивана вказана за 4 категорію тканини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шик Галичина |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Механізм трансформації спального місця | Книжка |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 4 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 198 см |
| Ширина спального місця | 130 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 240 |
| Глибина дивану | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 394 ₴






Відправка з 27 травня 2026