Компактна модель Стенлі.
Чудове рішення для невеликих приміщень.
Диван функціональний: розкладається, а також має нішу для речей.
Диван Стенлі 3ка (180 см)
Розміри:
- Ширина 180 см;
- Висота 87 см;
- Глибина 93 см;
- Ширина сидіння 160 см;
- Глибина сидіння 54 см;
- Висота сидіння 45 см;
- Ширина підлокітника 9 см;
- Спальне місце (см): 160 х 195;
Диван Стенлі 2ка (150 см)
Розміри:
- Ширина 150 см;
- Висота 87 см;
- Глибина 93 см;
- Ширина сидіння 132 см;
- Глибина сидіння 54 см;
- Висота сидіння 45 см;
- Ширина підлокітника 9 см;
- Спальне місце (см): 132 х 195;


Ціна вказана за диван у 4 категорії тканини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шик Галичина |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 4 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 87 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 45 см |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Довжина дивану | 180 |
| Глибина дивану | 93 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 870 ₴



Відправка з 27 травня 2026