Журнальний стіл Соната.
Надійність столів забезпечується потовщеною стільницею і якісними кріпленнями. Всі меблі ТМ "Pehotin" зроблені з високоякісних матеріалів.
Столи ТМ "Пехотін" раціонально використовують простір, забезпечуючи, тим не менш, високий рівень комфорту.
Матеріал ― ДСП
Кольори: антрацит, дуб сонома, бетон, білий, горіх, крафт, трюфель, венге, дуб тахо, кашемір.


Розміри столу Соната:
- ширина ― 900 мм
- висота ― 520 мм
- глибина ― 600 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | овальна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 10 кг |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 608 ₴



Відправка з 13 червня 2026