Книжкова полиця-2
Матеріал: ДСП
Кромка: ПВХ
Кольори ДСП: антрацит, дуб сонома, бетон, білий, горіх, крафт, трюфель, венге, дуб тахо, кашемір

Розміри полиці -2:
- Висота: 100 см
- Ширина: 100 см
- Глибина: 25 см
- Вага: 12 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Дуб Сонома Трюфель, Антрацит, Кашемір, Крафт білий , Горіх, Бетон, Венге, Дуб сонома, Дуб сонома + трюфель, Білий |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1000 мм |
| Глибина полиці | 250 мм |
| Висота полиці | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 328 ₴



Відправка з 14 травня 2026