Книжкова полиця-4
Матеріал: ДСП 16 мм
Кромка: ПВХ 0,45 мм
Кольори ДСП: антрацит, дуб сонома, бетон, білий, горіх, крафт, трюфель, венге, дуб тахо, кашемір

Розміри полиці -4:
- Висота: 54.8 см
- Ширина: 134.6 см
- Глибина: 25 см
- Вага: 14 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1346 мм |
| Глибина полиці | 250 мм |
| Висота полиці | 548 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 623 ₴






Відправка з 14 травня 2026