Є речі, які просто повинні виконувати своє функціональне призначення. Це можна сказати про настінну полицю PL-1-18.
- Полиця складається з двох металевих кронштейнів і полиці з ламінованого ДСП товщиною 18 мм
- Глибина полиці 250 мм.
- Металевий профіль 25*25 мм
- Ширина може бути 920 і 1120 мм
В комплект входять кріплення до стіни.
Колірна гамма:
Венге, Горіх Модена, Дуб Палена, Дуб Борас світлий, Білий
Розміри полиці:
- ширина - 112 см
- висота - 30 см
- глибина - 30 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Виробник | Loft design |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | метал |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Висота полиці | 300 мм |
| Ширина (довжина) полиці | 1120 мм |
| Глибина полиці | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴







